Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Woven
Женска јакна
Код на производ:
(AJ2982-615)
NIKE

NIKE Sportswear Woven

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Woven женската јакна има голема капуљача и мрежеста постава за да бидете суви и да се чувствувате пријатно. Мрежестата поставс ви дава можност за прозрачност и голема удобност дури и при променливи временски услови и температурни промени. Ткаенината е топла и удобна, а Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви со исфрлање на потта од вашата кожа. Учкурите на капуљачата и околу половината ви овозможуваат целосно да ја приспособите оваа јакна според вашите потреби, а предниот патент со целосна должина го олеснува облекувањето и соблекувањето. Страничните џебови се одлично место за складирање на вашите ситници без кои не одите никаде.Спецификација:Женска јакна со капуљачаКапуљача со учкурСтранични џебовиМашнско перењеМатеријал: 100% полиестерБоја: розоваКод на производ: AJ2982-615.
Подетално

Nike Sportswear Woven женската јакна има голема капуљача и мрежеста постава за да бидете суви и да се чувствувате пријатно. Мрежестата поставс ви дава можност за прозрачност и голема удобност дури и при променливи временски услови и температурни промени. Ткаенината е топла и удобна, а Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви со исфрлање на потта од вашата кожа. Учкурите на капуљачата и околу половината ви овозможуваат целосно да ја приспособите оваа јакна според вашите потреби, а предниот патент со целосна должина го олеснува облекувањето и соблекувањето. Страничните џебови се одлично место за складирање на вашите ситници без кои не одите никаде.
Спецификација:

 • Женска јакна со капуљача
 • Капуљача со учкур
 • Странични џебови
 • Машнско перење
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: AJ2982-615

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош