Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
KRONOS Agnesse
Женска маица
Код на производ:
(KRA201F820-10)
KRONOS

KRONOS Agnesse

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos Agnesse T-Shirt е женска маица за секој ден, која е идеална за носење во лежерни и опуштени прилики по напорен ден. Исто така е одличен избор за различни спортски активности. Памучната ткаенина овозможува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Впечатливото Kronos лого на предната страна ѝ дава спортски изглед. Уживајте во целодневната удобност и едноставност кои доаѓаат со Kronos Agnesse женската маица.Спецификација:Женска маица - lifestyleСтандарден кројКраток ракавСостав: 100% памукБоја: бела Код на производ: KRA201F820-10.
Подетално

Kronos Agnesse T-Shirt е женска маица за секој ден, која е идеална за носење во лежерни и опуштени прилики по напорен ден. Исто така е одличен избор за различни спортски активности. Памучната ткаенина овозможува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Впечатливото Kronos лого на предната страна ѝ дава спортски изглед. Уживајте во целодневната удобност и едноставност кои доаѓаат со Kronos Agnesse женската маица.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • Состав: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: KRA201F820-10

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица KRA201F823-82
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица KRA203F802-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица KRA201F815-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош