Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit
Женски тренерки
Код на производ:
(GL9482)
adidas

adidas Sportswear 3 bar Logo Track Suit

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR 3 BAR LOGO TRACK SUIT се женски тренерки кои носат удобност во сите ваши релаксирачки моменти. Направени се од мешавина на памук и полиестер, обезбедувајќи целодневна удобност. Долниот дел од тренерката има тесен крој и прилагодлив еластичен појас кој се прилагодува на вашето тело. Горниот дел е стандарден, со удобен крој и капуљача која ќе ве заштити од ветер и студено време. Секогаш е добро да имате практично и модерно парче во вашиот гардеробер. Спецификација: Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Машинско перење Горен дел: стандарден крој Долен дел: slim fit Боја: црна Код на производ: GL9482.
Подетално

adidas SPORTSWEAR 3 BAR LOGO TRACK SUIT се женски тренерки кои носат удобност во сите ваши релаксирачки моменти. Направени се од мешавина на памук и полиестер, обезбедувајќи целодневна удобност. Долниот дел од тренерката има тесен крој и прилагодлив еластичен појас кој се прилагодува на вашето тело. Горниот дел е стандарден, со удобен крој и капуљача која ќе ве заштити од ветер и студено време. Секогаш е добро да имате практично и модерно парче во вашиот гардеробер.
Спецификација:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Машинско перење
 • Горен дел: стандарден крој
 • Долен дел: slim fit
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL9482

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош