Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
adidas Essentials Sweatshirt
Код на производ:
(GK9976)
adidas

adidas Essentials Sweatshirt

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS SWEATSHIRT е лесен машки дуксер за секојдневно носење. Направен е од мек француски фротир, па затоа е многу удобен. Трите карактеристични adidas пруги на ракавите, незабележливото лого на брендот и маскирниот принт носат спортско-урбан изглед. Манжетните на половината и ракавите го спречуваат непотребното поместување. Тестирајте ги новите граници на удобност во овој машки дуксер кој никогаш не излегува од мода. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Regular fit Камуфлажен принт Заоблено деколте Ребрест струк и ракави Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза Боја: сива Код на производ: GK9976.
Подетално

adidas ESSENTIALS SWEATSHIRT е лесен машки дуксер за секојдневно носење. Направен е од мек француски фротир, па затоа е многу удобен. Трите карактеристични adidas пруги на ракавите, незабележливото лого на брендот и маскирниот принт носат спортско-урбан изглед. Манжетните на половината и ракавите го спречуваат непотребното поместување. Тестирајте ги новите граници на удобност во овој машки дуксер кој никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Regular fit
 • Камуфлажен принт
 • Заоблено деколте
 • Ребрест струк и ракави
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: сива
 • Код на производ: GK9976

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош