Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
adidas Terrex Utilitas
Женски дуксер
Код на производ:
(H51468)
adidas

adidas Terrex Utilitas

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX UTILITAS е женски дуксер за планинарење што ќе ве стопли кога ви е најпотребно. Лесно се вклопува со хеланки или планинарски панталони. Овој дуксер нека биде дел од вашиот секојдневен стил во постудените денови. Еластичните делови на ракавите дополнително ќе го спречи студот, но и непотребните поместувања. На предната страна има џеб со патент кој е идеален за складирање на сите ситници што треба да ги понесете со себе. Спецификација: Состав: 100% рециклиран полиестер Стандарден крој Затворање со патент ½ Подигната крагна Џеб со патент Еластични делови на ракавите Машинско перење.
Подетално

adidas TERREX UTILITAS е женски дуксер за планинарење што ќе ве стопли кога ви е најпотребно. Лесно се вклопува со хеланки или планинарски панталони. Овој дуксер нека биде дел од вашиот секојдневен стил во постудените денови. Еластичните делови на ракавите дополнително ќе го спречи студот, но и непотребните поместувања. На предната страна има џеб со патент кој е идеален за складирање на сите ситници што треба да ги понесете со себе.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Стандарден крој
 • Затворање со патент ½
 • Подигната крагна
 • Џеб со патент
 • Еластични делови на ракавите
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош