Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Машки дуксер
Код на производ:
(KRA201M624-31)

Full Zip Zip Hoody

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos FULL ZIPP е машки дуксер кој е совршен за секојдневно носење. Направен е од мешавина на полиестер и памук, па затоа е мек, прозрачен и супер лесен. Патентот со целосна должина го прави облекувањето и соблекувањето брзо и лесно, а капуљачата, која може да се прилагоди со јамка, нуди целосна покриеност. Предниот кенгур џеб е одличен за ситници кои секогаш ги носите со себе, а најважните може да се чуваат во џебот на градите со патент. Ракавите завршуваат со манжетни кои цврсто стојат и го задржуваат дуксерот на место додека сте во движење.Спецификација: Машки дуксер со капуљача - lifestyle Патент со целосна должина Манжетни на ракавите Аспираторот се прилагодува со јамка Кенгур џеб и мал џеб со патент на градите Материјал: 70% полиестер/ 30% памук Боја: сива.
Подетално

Kronos FULL ZIPP е машки дуксер кој е совршен за секојдневно носење. Направен е од мешавина на полиестер и памук, па затоа е мек, прозрачен и супер лесен. Патентот со целосна должина го прави облекувањето и соблекувањето брзо и лесно, а капуљачата, која може да се прилагоди со јамка, нуди целосна покриеност. Предниот кенгур џеб е одличен за ситници кои секогаш ги носите со себе, а најважните може да се чуваат во џебот на градите со патент. Ракавите завршуваат со манжетни кои цврсто стојат и го задржуваат дуксерот на место додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача - lifestyle
 • Патент со целосна должина
 • Манжетни на ракавите
 • Аспираторот се прилагодува со јамка
 • Кенгур џеб и мал џеб со патент на градите
 • Материјал: 70% полиестер/ 30% памук
 • Боја: сива

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош