Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT TIGHT
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT TIGHT
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT TIGHT
NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT TIGHT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4099-206)
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL FLC MR PNT TIGHT

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се долен дел женски тренерки кои внесуваат многу удобност во вашето секојдневие. Без разлика дали одите на прошетка или рекреација или го поминувате слободното време во релаксација, овие тренерка се вашиот идеален сојузник. Направени се од густо ткаено, полу-четкано руно со голем дел од памук, кој носи удобност во контакт со кожата. Малку подигнатиот струк одлично ја истакнува вашата женствена фигура. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се поместуваат, а со леснотија ќе ги нагласат вашите нови Nike патики. Има многу практични странични џебови за чување ситници, а има и Nike графика која го истакнува вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Странични џебови Еластичен појас Стандарден крој Состав: Памук 80% и плестер 20% Машинско перење .
Подетално

Nike Sportswear Essential се долен дел женски тренерки кои внесуваат многу удобност во вашето секојдневие. Без разлика дали одите на прошетка или рекреација или го поминувате слободното време во релаксација, овие тренерка се вашиот идеален сојузник. Направени се од густо ткаено, полу-четкано руно со голем дел од памук, кој носи удобност во контакт со кожата. Малку подигнатиот струк одлично ја истакнува вашата женствена фигура. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се поместуваат, а со леснотија ќе ги нагласат вашите нови Nike патики. Има многу практични странични џебови за чување ситници, а има и Nike графика која го истакнува вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Стандарден крој
 • Состав: Памук 80% и плестер 20%
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош