Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Men Essential Linear Pant French Terry
adidas Men Essential Linear Pant French Terry
adidas Men Essential Linear Pant French Terry
adidas Men Essential Linear Pant French Terry
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GL4335)
adidas

adidas Men Essential Linear Pant French Terry

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Men Essential Linear Pant French Terry машкиот долен дел тренерки ќе ви овозможат максимална удобност во текот на денот. Идеални се за теретана или за релаксација во удобноста на вашиот дом. adidas логото на ногавицата ви дава спортски изглед. Спецификација: Боја: црна Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Код на производ: GL4335.
Подетално

adidas Men Essential Linear Pant French Terry машкиот долен дел тренерки ќе ви овозможат максимална удобност во текот на денот. Идеални се за теретана или за релаксација во удобноста на вашиот дом. adidas логото на ногавицата ви дава спортски изглед.
Спецификација:

 • Боја: црна
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Код на производ: GL4335

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош