Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
adidas Optime Superher
Женски хеланки
Код на производ:
(HD4458)
adidas

adidas Optime Superher

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OPTIME SUPERHER се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни. Наменети се за разни видови тренинзи, но можете да ги носите и секој ден. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Еластичниот појас за сигурно покривање ви ја дава потребната самодоверба. Цветните детали и 7/8 кројот придонесуваат атрактивен изглед. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело, и на тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Женски хеланки Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин Дозволено перење во машина за перење.
Подетално

adidas OPTIME SUPERHER се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни. Наменети се за разни видови тренинзи, но можете да ги носите и секој ден. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Еластичниот појас за сигурно покривање ви ја дава потребната самодоверба. Цветните детали и 7/8 кројот придонесуваат атрактивен изглед. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело, и на тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин
 • Дозволено перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош