Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CD3129-326)
NIKE

NIKE M NSW CLUB PANT CARGO BB

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle панталони кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Овој модел со стандарден крој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполнат со удобност и комфор. Карго џебовите од двете страни ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање на сите ваши ситници. Еластичниот појас со учкур обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при носење цел ден. Еластичните делови на ногавиците додаваат спортски стил и ги спречуваат несаканите движења. Овие панталони се идеален сојузник за време на сите активности на отворено. Спецификација: Машки панталони – lifestyle Карго џебови Еластичен појас со учкур Состав: 80% памук и 20% полиестер Еластични делови на ногавиците .
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle панталони кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Овој модел со стандарден крој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполнат со удобност и комфор. Карго џебовите од двете страни ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање на сите ваши ситници. Еластичниот појас со учкур обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при носење цел ден. Еластичните делови на ногавиците додаваат спортски стил и ги спречуваат несаканите движења. Овие панталони се идеален сојузник за време на сите активности на отворено.
Спецификација:

 • Машки панталони – lifestyle
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Еластични делови на ногавиците
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош