Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
adidas Boyfriend
Женски дуксер
Код на производ:
(HN4212)
adidas

adidas Boyfriend

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Boyfriend женскиот дуксер е идеален за секој ден бидејќи кога се во прашање удобните кроеви, сите се обожаватели. Ако сакате да позајмувате работи од гардеробата на вашите машки членови, овој предимензиониран дуксер е она што го барате. Капуљачата и кенгур џебот обезбедуваат дополнителна покриеност за главата и рацете. Мекиот памук е идеален за долги прошетки, возење велосипед или едноставно релаксирање дома. Направен од голем процент на природен материјал, обезбедува издржливост дури и по многу перење и носење. Облечете го adidas Boyfriend женскиот дуксер и наградете се со заслужена удобност. Спецификација:Женски дуксер за секој денРебрести манжетниКапуљачаКенгур џебШирок кројСостав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Boyfriend женскиот дуксер е идеален за секој ден бидејќи кога се во прашање удобните кроеви, сите се обожаватели. Ако сакате да позајмувате работи од гардеробата на вашите машки членови, овој предимензиониран дуксер е она што го барате. Капуљачата и кенгур џебот обезбедуваат дополнителна покриеност за главата и рацете. Мекиот памук е идеален за долги прошетки, возење велосипед или едноставно релаксирање дома. Направен од голем процент на природен материјал, обезбедува издржливост дури и по многу перење и носење. Облечете го adidas Boyfriend женскиот дуксер и наградете се со заслужена удобност.
Спецификација:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Ребрести манжетни
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Широк крој
 • Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош