Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
adidas Tracksuit Teamsports
Женски тренерки
Код на производ:
(GP9614)
adidas

adidas Tracksuit Teamsports

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tracksuit Teamsports женската тренерка ви ја обезбедува потребната удобност по динамичните и напорни тренинзи. Носете ја преку облеката за тренинг за да постигнете спортски изглед кој го нагласува вашиот атлетски стил. Оваа тренерка има прилагодлив тенок крој, изработен од мек материјал за вистинска удобност. Деталите во контрастна боја, привлечните манжетни и дискретното adidas лого даваат модерен изглед на оваа спортска тренерка. Спецификација:Женска тренеркаМанжетни на ракавитеСтранични џебовиПатент со целосна должинаПанталони со прилагодлив тенок фитЕластичен појас за прицврстувањеЕластични делови на нозетеМатеријал: 100% полиестер француски териБоја: црвенаКод на производ: GP9614.
Подетално

adidas Tracksuit Teamsports женската тренерка ви ја обезбедува потребната удобност по динамичните и напорни тренинзи. Носете ја преку облеката за тренинг за да постигнете спортски изглед кој го нагласува вашиот атлетски стил. Оваа тренерка има прилагодлив тенок крој, изработен од мек материјал за вистинска удобност. Деталите во контрастна боја, привлечните манжетни и дискретното adidas лого даваат модерен изглед на оваа спортска тренерка.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Манжетни на ракавите
 • Странични џебови
 • Патент со целосна должина
 • Панталони со прилагодлив тенок фит
 • Еластичен појас за прицврстување
 • Еластични делови на нозете
 • Материјал: 100% полиестер француски тери
 • Боја: црвена
 • Код на производ: GP9614

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош