Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GK8888)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS се машки lifestyle тренерки со препознатлив изглед. Идеални е за тренинг, но и за секојдневни активности, овозможувајќи безгрижно и удобно движење. Не велиме дека adidas беше првиот во светот кој ја претстави тренерка во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото лого се појавува со децении наназад, било на стадиони, во подземни клубови или на урбаните улици. Овие долен дел тренерки со регуларен крој имаат еластичен појас со врвки за лесна персонализација. Манжетните на ногавиците обезбедуваат одлично вклопување и ги спречуваат несаканите поместувања. Страничните џебови може да се користат за складирање на вашиот телефон или клучеви. Со купување на нашите производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук. Спецификација:Машки долен дел тренерки - lifestyleСтандарден кројЕластичен појасСтранични џебовиЕлсатични делови на ногавицитеМатеријал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIALS се машки lifestyle тренерки со препознатлив изглед. Идеални е за тренинг, но и за секојдневни активности, овозможувајќи безгрижно и удобно движење. Не велиме дека adidas беше првиот во светот кој ја претстави тренерка во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото лого се појавува со децении наназад, било на стадиони, во подземни клубови или на урбаните улици. Овие долен дел тренерки со регуларен крој имаат еластичен појас со врвки за лесна персонализација. Манжетните на ногавиците обезбедуваат одлично вклопување и ги спречуваат несаканите поместувања. Страничните џебови може да се користат за складирање на вашиот телефон или клучеви. Со купување на нашите производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Елсатични делови на ногавиците
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош