Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
Женски фустан
Код на производ:
(HD1719)
adidas

adidas Badge Of Sports

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OVERSIZED е женски спортски фустан. Многу е удобен и лесен. Изработен е од мек памук. Спортскиот стил е комбиниран со елеганција и удобност. Легендарното adidas брендирање е неизбежен дел од оваа спортска приказна. Со купување на овој производ, ја поддржувате иницијативата на adidas за одржливо производство на памук.Спецификација: Женски спортски фустан Состав: 100% памук Дозволено е перење во машина за перење.
Подетално

adidas OVERSIZED е женски спортски фустан. Многу е удобен и лесен. Изработен е од мек памук. Спортскиот стил е комбиниран со елеганција и удобност. Легендарното adidas брендирање е неизбежен дел од оваа спортска приказна. Со купување на овој производ, ја поддржувате иницијативата на adidas за одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Женски спортски фустан
 • Состав: 100% памук
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Владимир Рендевски
   Владимир Рендевски

   25.07.2022. 11:35
  Помош