Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
Код на производ:
(H65781)
adidas

adidas Botanically Dyed

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle дуксерот со капуљача ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Овој дуксер е погоден за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle дуксерот со капуљача.Спецификација: Дуксер со капуљача Кенгур џебови Еластичн делови на ракавите и половината Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle дуксерот со капуљача ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Овој дуксер е погоден за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle дуксерот со капуљача.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластичн делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер GS8747
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  2.541 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.388 ДЕН
  Помош