Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY
Детски дуксер
Код на производ:
(KRA203G601-3C)
KRONOS

KRONOS BUNNY FULL ZIP HOODY

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 5-6г.
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 15-16г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 5-6г.
XS 7-8г.
YSM
SM
S 9-10г.
YMD
MD
M 11-12г.
YLG
YXL
LG
L 13-14г.
XL 15-16г.
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош