Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(DC0637-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женска маица со долги ракави совршена за секој ден. Изработена е од мека памучна ткаенина која ви овозможува неверојатна удобност. Идеална е за повеќеслојна облека во текот на студените денови. Се одликува со стандарден крој за опуштено, лесно чувство, а големото Nike лого се истакнува на градите како доказ за тоа на кој бренд најмногу му верувате. Спецификација: Женска маица со долги ракави Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женска маица со долги ракави совршена за секој ден. Изработена е од мека памучна ткаенина која ви овозможува неверојатна удобност. Идеална е за повеќеслојна облека во текот на студените денови. Се одликува со стандарден крој за опуштено, лесно чувство, а големото Nike лого се истакнува на градите како доказ за тоа на кој бренд најмногу му верувате.
Спецификација:

 • Женска маица со долги ракави
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CI1383-616
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош