Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
adidas M Bl
Код на производ:
(GK9077)
adidas

adidas M Bl

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M BL FT SWT е парче кое ќе сакате да го носите секој ден. Оваа маица може да се носи со многу различни комбинации и во секоја прилика. Изработена е од исклучително мек материјал кој ќе ви одговара на вашата кожа и ќе ви обезбеди максимална удобност. Ребрестиот зајакнат дел во предел на струкот и манжетните на ракавите ќе ја задржат на место додека вие сте во движење. Облечете ја adidas M BL FT SWT машката маица и зачекорете со стил во новиот ден.Спецификација: Ребрести делови на ракавите и струк adidas лого на градите Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза Боја: сива, црна Код на производ: GK9077.
Подетално

adidas M BL FT SWT е парче кое ќе сакате да го носите секој ден. Оваа маица може да се носи со многу различни комбинации и во секоја прилика. Изработена е од исклучително мек материјал кој ќе ви одговара на вашата кожа и ќе ви обезбеди максимална удобност. Ребрестиот зајакнат дел во предел на струкот и манжетните на ракавите ќе ја задржат на место додека вие сте во движење. Облечете ја adidas M BL FT SWT машката маица и зачекорете со стил во новиот ден.
Спецификација:

 • Ребрести делови на ракавите и струк
 • adidas лого на градите
 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: сива, црна
 • Код на производ: GK9077

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош