Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
adidas YB LIn Cb Fz Fl
Детски дуксер
Код на производ:
(GD6328)
adidas

adidas YB LIn Cb Fz Fl

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој adidas дуксер за тинејџери ќе ви обезбеди целодневна удобност и топлина. Регуларниот крој ви овозможува слободно да се движите, а дизајнот со три бои и adidas логото на задната страна додава доволно стил за да изгледате толку добро како што се чувствувате. Спецификација: Боја: црна, сива, бела Материјал: 70% памук / 30% рец. полиестер Код на производ: GD6328.
Подетално

Овој adidas дуксер за тинејџери ќе ви обезбеди целодневна удобност и топлина. Регуларниот крој ви овозможува слободно да се движите, а дизајнот со три бои и adidas логото на задната страна додава доволно стил за да изгледате толку добро како што се чувствувате.
Спецификација:

 • Боја: црна, сива, бела
 • Материјал: 70% памук / 30% рец. полиестер
 • Код на производ: GD6328

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9m -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер GS8883
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.866 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.488 ДЕН
  Помош