Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr
Женски дуксер
Код на производ:
(BV4112-617)
NIKE

NIKE W Nsw Essntl Flc Hbr

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW ESSNTL FLC HBR женскиот дуксер е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити од студот. Ребрестата арматура на крагната и еластичните делови на ракавите и половината ќе го задржат овој дуксер на место додека вие сте во движење. Големото Nike лого на градите им овозможува на сите да знаат дека сериозно се занимавате со спорт. Овој дуксер е изработен од исклучително мек и топол материјал, и ќе ви овозможи врвна удобност и топлина. За секојдневна удобност, облечете го Nike W NSW ESSNTL FLC HBR женскиот дуксер.Спецификација: Ребресто засилување на крагна Панел од сомот на градите Nike лого на градите Ребрести ракави и струк Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер Боја: розова Код на производ: BV4112-617.
Подетално

Nike W NSW ESSNTL FLC HBR женскиот дуксер е секојдневен дуксер кој ќе ве заштити од студот. Ребрестата арматура на крагната и еластичните делови на ракавите и половината ќе го задржат овој дуксер на место додека вие сте во движење. Големото Nike лого на градите им овозможува на сите да знаат дека сериозно се занимавате со спорт. Овој дуксер е изработен од исклучително мек и топол материјал, и ќе ви овозможи врвна удобност и топлина. За секојдневна удобност, облечете го Nike W NSW ESSNTL FLC HBR женскиот дуксер.
Спецификација:

 • Ребресто засилување на крагна
 • Панел од сомот на градите
 • Nike лого на градите
 • Ребрести ракави и струк
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: розова
 • Код на производ: BV4112-617

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош