Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
adidas W Farm Fb Tig
Женски хеланки
Код на производ:
(GM7146)
adidas

adidas W Farm Fb Tig

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W FARM FB TIG се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн. Мека и растеглива ткаенина се обвиткува и одговара на телото, обезбедувајќи лесна поддршка за компресија. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ви овозможува да останете суви и фокусирани. Познатото adidas лого е невообичаено нагласено со графика од страната на хеланките. Овие хеланки се направени од Primegreen рециклирани материјали. adidas се грижи за заштита на животната средина.Спецификација: Женски хеланки Цел: трчање, тренинг Долг крој Лесна потпора за компресија Еластичен појас AEROREADY технологија Мрежести панели за вентилација Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин Боја: црвена Код на производ: GM7146.
Подетално

adidas W FARM FB TIG се женски хеланки за трчање со атрактивен спортски дизајн. Мека и растеглива ткаенина се обвиткува и одговара на телото, обезбедувајќи лесна поддршка за компресија. Технологијата AEROREADY ја апсорбира влагата и ви овозможува да останете суви и фокусирани. Познатото adidas лого е невообичаено нагласено со графика од страната на хеланките. Овие хеланки се направени од Primegreen рециклирани материјали. adidas се грижи за заштита на животната средина.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Цел: трчање, тренинг
 • Долг крој
 • Лесна потпора за компресија
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Мрежести панели за вентилација
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин
 • Боја: црвена
 • Код на производ: GM7146

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош