Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Full Zip Zip Hoody
Машки дуксер
Код на производ:
(KRA201M624-01)

Full Zip Zip Hoody

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos FULL ZIPP е машки дуксер кој е совршен за секојдневно носење. Направен е од мешавина на полиестер и памук, па затоа е мек, прозрачен и супер лесен. Патентот со целосна должина го прави облекувањето и соблекувањето брзо и лесно, а капуљачата, која може да се прилагоди со јамка, нуди целосна покриеност. Предниот кенгур џеб е одличен за ситници кои секогаш ги носите со себе, а најважните може да се чуваат во џебот на градите со патент. Ракавите завршуваат со манжетни кои цврсто стојат и го задржуваат дуксерот на место додека сте во движење.Спецификација: Машки дуксер со капуљача - lifestyle Патент со целосна должина Манжетни на ракавите Аспираторот се прилагодува со јамка Кенгур џеб и мал џеб со патент на градите Материјал: 70% полиестер/ 30% памук Боја: црна.
Подетално

Kronos FULL ZIPP е машки дуксер кој е совршен за секојдневно носење. Направен е од мешавина на полиестер и памук, па затоа е мек, прозрачен и супер лесен. Патентот со целосна должина го прави облекувањето и соблекувањето брзо и лесно, а капуљачата, која може да се прилагоди со јамка, нуди целосна покриеност. Предниот кенгур џеб е одличен за ситници кои секогаш ги носите со себе, а најважните може да се чуваат во џебот на градите со патент. Ракавите завршуваат со манжетни кои цврсто стојат и го задржуваат дуксерот на место додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача - lifestyle
 • Патент со целосна должина
 • Манжетни на ракавите
 • Аспираторот се прилагодува со јамка
 • Кенгур џеб и мал џеб со патент на градите
 • Материјал: 70% полиестер/ 30% памук
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош