Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
adidas M E CB HD SWT
Машки дуксер
Код на производ:
(GD5478)
adidas

adidas M E CB HD SWT

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.371 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и adidas класика, но и модерно освежување. Широк е за да биде удобен и има кенгурски џебови кои служат за да ги чувате сите ваши ситници. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: сина, сива, бела „кенгур“ џебови Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер .
Подетално

adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt е машки дуксер со капуљача кој е истовремено и adidas класика, но и модерно освежување.

Широк е за да биде удобен и има кенгурски џебови кои служат за да ги чувате сите ваши ситници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, сива, бела

 • „кенгур“ џебови

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HC0640
2.991 ДЕН
Заштеда 25%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HC3328
2.991 ДЕН
Заштеда 25%
3.988 ДЕН
Помош