Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes
Женски хеланки
Код на производ:
(GL0725)
adidas

adidas Longwear Essentials Hegings 3-Stripes

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LOUNGEWEAR ESSENTIALS HEGINGS 3-STRIPES женските хеланки со 3 ленти носат стил, удобност и квалитет се во едно. Трите линии кои се протегаат по должината на ногавицата им даваат класичен, спортски, ретро adidas изглед кој никогаш не излегува од мода. Мекиот памук од кој се направени ќе ви овозможи врвна удобност додека ја гледате омилената серија или додека седите во кафуле со пријателите. Памукот од кој се направени се одгледува на фарми кои имаат минимално влијание врз животната средина, па екологијата и заштитата на нашата животна средина се нашиот приоритет. Носете ги adidas LOUNGEWEAR ESSENTIALS HEGINGS 3- STRIPES женските хеланки во секоја пригода, било да е тоа тренинг, релаксација дома или излегување со пријателите.Спецификација: Појас со ластик adidas лого на левата ногавица Состав на материјал: 93% памук, 7% еластин Боја: црна Код на производ: GL0725.
Подетално

LOUNGEWEAR ESSENTIALS HEGINGS 3-STRIPES женските хеланки со 3 ленти носат стил, удобност и квалитет се во едно. Трите линии кои се протегаат по должината на ногавицата им даваат класичен, спортски, ретро adidas изглед кој никогаш не излегува од мода. Мекиот памук од кој се направени ќе ви овозможи врвна удобност додека ја гледате омилената серија или додека седите во кафуле со пријателите. Памукот од кој се направени се одгледува на фарми кои имаат минимално влијание врз животната средина, па екологијата и заштитата на нашата животна средина се нашиот приоритет. Носете ги adidas LOUNGEWEAR ESSENTIALS HEGINGS 3- STRIPES женските хеланки во секоја пригода, било да е тоа тренинг, релаксација дома или излегување со пријателите.
Спецификација:

 • Појас со ластик
 • adidas лого на левата ногавица
 • Состав на материјал: 93% памук, 7% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GL0725

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош