Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
adidas Essentials 78 Leggings
Женски хеланки
Код на производ:
(GL1420)
adidas

adidas Essentials 78 Leggings

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ќе бидете забележани каде ѝ да одите во adidas ESSENTIALS 78 LEGGINGS женските хеланки. Тие се инспирирани од класичната спортска опрема со 3 ленти од страните. Меката, растеглива ткаенина, се витка и се движи со вас низ вашите секојдневни активности.Спецификација: Модел: Fitted fit Еластичен појас Должина 7/8 3 ленти по целата должина на ногавиците од двете страни Материјал: 93% памук, 7% еластин Боја: camo графика Код на производ: GL1420.
Подетално

Ќе бидете забележани каде ѝ да одите во adidas ESSENTIALS 78 LEGGINGS женските хеланки. Тие се инспирирани од класичната спортска опрема со 3 ленти од страните. Меката, растеглива ткаенина, се витка и се движи со вас низ вашите секојдневни активности.
Спецификација:

 • Модел: Fitted fit
 • Еластичен појас
 • Должина 7/8
 • 3 ленти по целата должина на ногавиците од двете страни
 • Материјал: 93% памук, 7% еластин
 • Боја: camo графика
 • Код на производ: GL1420

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош