Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
adidas W Bluv Q3 Swt G
Женски дуксер
Код на производ:
(HL4412)
adidas

adidas W Bluv Q3 Swt G

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подигнете го нивото на вашиот стил каде ѝ да одите со овој adidas женски lifestyle дуксер. Карактеристичното adidas лого оддава почит кон богато спортско наследство. Изработен е од мек материјал богат со памук, кој е делумно направен од рециклирана ткаенина. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Облечете го adidas женскиот дуксер и обележете ги улиците на вашиот град со духот на спортот. Спецификација: Женски дуксер Краток крој Еластични манжетни Состав: 100% памук.
Подетално

Подигнете го нивото на вашиот стил каде ѝ да одите со овој adidas женски lifestyle дуксер. Карактеристичното adidas лого оддава почит кон богато спортско наследство. Изработен е од мек материјал богат со памук, кој е делумно направен од рециклирана ткаенина. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Облечете го adidas женскиот дуксер и обележете ги улиците на вашиот град со духот на спортот.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Краток крој
 • Еластични манжетни
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош