Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(GK8906)
adidas

adidas Essentials Mixed Small logo Hoodie

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials Mixed Small Logo Hoodie машкиот lifestyle дуксер ќе ви овозможи чувство на удобност и релаксација во текот на денот. Trefoil логото на градите ќе им даде до знаење на сите дека сте спортски тип и дека сте дел од тимот на adidas. Мекиот памук од кој е направен ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви даде чувство на беспрекорна удобност. Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е најпотребна. Облечете го Essentials Mixed Small Logo машкиот дуксер и уживајте во него цел ден. Спецификација: Капуљача со врвка „Кенгур“ џебови на предната страна adidas лого на градите Затворање со патент Состав на материјал: 100% памук Боја: црна Код на производ: GK8906.
Подетално

adidas Essentials Mixed Small Logo Hoodie машкиот lifestyle дуксер ќе ви овозможи чувство на удобност и релаксација во текот на денот. Trefoil логото на градите ќе им даде до знаење на сите дека сте спортски тип и дека сте дел од тимот на adidas. Мекиот памук од кој е направен ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви даде чувство на беспрекорна удобност. Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога ви е најпотребна. Облечете го Essentials Mixed Small Logo машкиот дуксер и уживајте во него цел ден.
Спецификација:

 • Капуљача со врвка
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • adidas лого на градите
 • Затворање со патент
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: GK8906

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош