Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
adidas Mickey Mouse
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HK6659)
adidas

adidas Mickey Mouse

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY Mickey Mouse е унисекс детска lifestyle тренерка за денови исполнети со удобност. Овој модел се одликува со класичен крој, еластични манжетни и еластичен појас на струкот. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во удобноста која ја нуди оваа adidas детска тренерка. Веселите графики со целосна должина ќе ги инспирираат да се играат и да се забавуваат, а во исто време да ја стимулираат нивната имагинација и креативност. adidas 3-Stripes карастеристиката зрачи со спортски и моќен стил. Спецификација:Детски, унисекс тренеркиЕластичен појасЕластични манжетниСостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DISNEY Mickey Mouse е унисекс детска lifestyle тренерка за денови исполнети со удобност. Овој модел се одликува со класичен крој, еластични манжетни и еластичен појас на струкот. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во удобноста која ја нуди оваа adidas детска тренерка. Веселите графики со целосна должина ќе ги инспирираат да се играат и да се забавуваат, а во исто време да ја стимулираат нивната имагинација и креативност. adidas 3-Stripes карастеристиката зрачи со спортски и моќен стил.
Спецификација:

 • Детски, унисекс тренерки
 • Еластичен појас
 • Еластични манжетни
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош