Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DM7285-610)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изработен од мек француски фротир, Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер ви помага да останете стоплени пред и после тренингот. Поширокиот крој и спуштените шевови на рамениците ви обезбедуваат слобода на движење. Технологијата Dri-FIT брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Ткаенината од француски фротир е топла и удобна, идеална за секој ден. Спецификација: Поширок крој Dri-FIT технологија Состав: 61% памук, 39% полиестер.
Подетално

Изработен од мек француски фротир, Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер ви помага да останете стоплени пред и после тренингот. Поширокиот крој и спуштените шевови на рамениците ви обезбедуваат слобода на движење. Технологијата Dri-FIT брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Ткаенината од француски фротир е топла и удобна, идеална за секој ден.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош