Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
adidas Mens Favorites
Код на производ:
(GJ6590)
adidas

adidas Mens Favorites

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.371 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mens favorites дуксер е машки lifestyle дуксер кој ќе биде со вас и чекор по чекор ќе го следи секој ваш потег во текот на денот. Има пространа конструкција со тркалезна крагна за да се чувствувате удобно во меката ткаенина од памучна мешавина. Од каучот до паркот, adidas ознаката укажува на вашите длабоки спортски корени. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Големо adidas лого на предната странаПанели на ракавите со adidas натпис Тркалезно деколте Постави на ракавите и грботМека на допирСостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестерБоја: црнаКод на производ: GJ6590.
Подетално

adidas Mens favorites дуксер е машки lifestyle дуксер кој ќе биде со вас и чекор по чекор ќе го следи секој ваш потег во текот на денот. Има пространа конструкција со тркалезна крагна за да се чувствувате удобно во меката ткаенина од памучна мешавина. Од каучот до паркот, adidas ознаката укажува на вашите длабоки спортски корени.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Големо adidas лого на предната страна
 • Панели на ракавите со adidas натпис
 • Тркалезно деколте
 • Постави на ракавите и грбот
 • Мека на допир
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: GJ6590

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош