Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY
Машки дуксер
Код на производ:
(DM2199-010)
NIKE

NIKE M NSW KEEP IT CLEAN PO HDY

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспириран од пенестиот стил на вашиот омилен детергент, Nike Sportswear Keep It Clean машкиот дуксер со капуљача го оправдува своето име со минималистичко лого на градите. Обработената ткаенина од руно дава меко и мазно чувство. Совршено парче облека за секојдневно, слоевито облекување. Спецификација: Standard fit Прилагодлива капуљача Кенгур џеб Еластични делови на ракавите и поработ Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Инспириран од пенестиот стил на вашиот омилен детергент, Nike Sportswear Keep It Clean машкиот дуксер со капуљача го оправдува своето име со минималистичко лого на градите. Обработената ткаенина од руно дава меко и мазно чувство. Совршено парче облека за секојдневно, слоевито облекување.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош