Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
adidas Linear Tee 1
Женска маица
Код на производ:
(EI4569)
adidas

adidas Linear Tee 1

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
831 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • XXL XXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
W CORE LINEAR TEE 1 е маица со едноставен крој и линеарното adidas лого на предната страна. Slim fit формата и класичното тркалезно деколте ја прават оваа маица исклучително удобна за секаков вид на активност. Изработена е од памук и ви обезбедува супериорна удобност.Спецификација: Состав: 100% памук Боја: црна Код на производ: EI4569.
Подетално

W CORE LINEAR TEE 1 е маица со едноставен крој и линеарното adidas лого на предната страна. Slim fit формата и класичното тркалезно деколте ја прават оваа маица исклучително удобна за секаков вид на активност. Изработена е од памук и ви обезбедува супериорна удобност.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: EI4569

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  XXL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош