Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Youyh Boys Essentials
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DV1806)
adidas

adidas Youyh Boys Essentials

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.321 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Задржете го спортскиот стил за време на, но и после тренинг. Едната ногавица од овие Youth Boys Essentials тренерки има adidas лого за спортски изглед. Ногавиците се тесни и добро се вклопуваат во секоја комбинација на облека. Тренерките се изработени од француски фротир кој дава чувство на удобност. Спецификација: Боја: црна / бела Материјал: 70% памук / 30% рец. полиестер Код на производ: DV1806.
Подетално

Задржете го спортскиот стил за време на, но и после тренинг. Едната ногавица од овие Youth Boys Essentials тренерки има adidas лого за спортски изглед. Ногавиците се тесни и добро се вклопуваат во секоја комбинација на облека. Тренерките се изработени од француски фротир кој дава чувство на удобност.
Спецификација:

 • Боја: црна / бела
 • Материјал: 70% памук / 30% рец. полиестер
 • Код на производ: DV1806

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош