Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo
Машка маица
Код на производ:
(DA6023-728)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo е машка маица со логото на Лос Анџелес Лејкерс во предниот дел. Изработена е од лесна и удобна ткаенина со технологија против потење. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви помага да останете суви за време на интензивните активности. Оваа маица со кратки ракави е наменета за љубителите на кошаркарскиот стил и оние кои сакаат да ја покажат својата поддршка за својот омилен NBA тим. Спецификација: Машка маица - кошарка, lifestyle Стандарден крој за удобност NBA графика Dri-FIT технологија Може да се пере во машина за перење Состав: 57% памук, 43% полиестер.
Подетално

Nike Los Angeles Lakers Dri-FIT NBA Logo е машка маица со логото на Лос Анџелес Лејкерс во предниот дел. Изработена е од лесна и удобна ткаенина со технологија против потење. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви помага да останете суви за време на интензивните активности. Оваа маица со кратки ракави е наменета за љубителите на кошаркарскиот стил и оние кои сакаат да ја покажат својата поддршка за својот омилен NBA тим.
Спецификација:

 • Машка маица - кошарка, lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • NBA графика
 • Dri-FIT технологија
 • Може да се пере во машина за перење
 • Состав: 57% памук, 43% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9593-010
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0048-063
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош