Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
adidas Zupahike
Машки панталони
Код на производ:
(GI7308)
adidas

adidas Zupahike

Претходна цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ZUPAHIKE се машки панталони за планинарење кои се издржливи и долготрајни. Тие обезбедуваат совршена удобност и функционалност додека ги освојувате напорните природни патеки. Панталоните се направени од материјал кој ви овозможува да се истегнете во четири правци додека самоуверено поминувате низ тешки точки на искачувањата. Во производството е користен и рециклиран материјал, бидејќи амбицијата на брендот adidas е да го намали пластичниот отпад. Ставете ги сите ситници во страничниот џеб што можеби ќе ви требаат и препуштете се на вашата авантура без двоумење. Спецификација: Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин Страничен џеб.
Подетално

adidas ZUPAHIKE се машки панталони за планинарење кои се издржливи и долготрајни. Тие обезбедуваат совршена удобност и функционалност додека ги освојувате напорните природни патеки. Панталоните се направени од материјал кој ви овозможува да се истегнете во четири правци додека самоуверено поминувате низ тешки точки на искачувањата. Во производството е користен и рециклиран материјал, бидејќи амбицијата на брендот adidas е да го намали пластичниот отпад. Ставете ги сите ситници во страничниот џеб што можеби ќе ви требаат и препуштете се на вашата авантура без двоумење.
Спецификација:

 • Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Страничен џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50 M
  52 L
  54 L
  56 XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош