Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM
Детски костим за капење
Код на производ:
(812868F888)
SPEEDO

SPEEDO DJ. KUPAĆE GAĆE BOOM LOGO SPL 5CM BRF JM

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 18
 • 24 24
 • 0-3 0-3
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 12
 • 1112 11-12г.
 • 1224 1224
 • 1314 13-14г.
 • 1516 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст Kids
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-9
2-4
5-6
6-12
7-8
9-10
5-7
0-6
18
24
0-3
0-12
2-3
3-4
4-5
12
1112 11-12г.
1224
1314 13-14г.
1516 15-16г.
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош