Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
Код на производ:
(HC0642)
adidas

adidas Motion

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MOTION е машки шорц за тренинг, кој ќе ви овозможи удобност и пријатност додека сте во теретана или на трим патека. Овој шорц можете да го носите во различни пригоди. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо ја суши, така што останувате фокусирани на предизвиците. Тренирајте во adidas MOTION машките шорцеви за тренинг и почувствувајте вистинска удобностСпецификацијa: Машки шорцеви за тренинг Технологија за апсорпција на пот Еластичен појас Странични џебови со патент Adidas лого на ногавиците Материјал состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas MOTION е машки шорц за тренинг, кој ќе ви овозможи удобност и пријатност додека сте во теретана или на трим патека. Овој шорц можете да го носите во различни пригоди. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо ја суши, така што останувате фокусирани на предизвиците. Тренирајте во adidas MOTION машките шорцеви за тренинг и почувствувајте вистинска удобност
Спецификацијa:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Технологија за апсорпција на пот
 • Еластичен појас
 • Странични џебови со патент
 • Adidas лого на ногавиците
 • Материјал состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош