Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
Спортски градник
Код на производ:
(DD0430-610)
NIKE

NIKE W NK DF ALPHA HS BRA

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XSAC XS
  • XSDE XSDE
  • SAC SAC
  • SDE SDE
  • MAC MAC
  • MDE MDE
  • LAC LAC
  • LDE LDE
  • XLAC XLAC
  • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XSAC XS
XSDE
SAC
SDE
MAC
MDE
LAC
LDE
XLAC
XLDE
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош