Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT
Женски хеланки
Код на производ:
(DD5473-661)
NIKE

NIKE W NK ONE DF GLTR LPRD MR TGT

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долгогодишниот фаворит, Dri-FIT One женските хеланки, пристигнаа во ново подобрено издание. Овие хеланки можете да ги носите за време на целодневните активности или после напорниот тренинг во теретана. Флексибилната непроѕирна ткаенина е мазна и мека, и ви овозможува потполна слобода на движење, а V-изразот околу половината на задната страна совршено се вклопува во вашата силуета и ја следи формата на телото, обезбедувајќи безбедносна поддршка при секое движење. Имаат два скриени џебови во зоната на појасот за сите потребни ситници. Технологијата Dri-FIT ж обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешките делови од тренингот. Впечатливиот леопард принт ќе се погрижи да бидете забележани каде и да се појавите. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и еластин. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero на Nike, чија цел е да се отстрани пластичниот отпад. Придружете се на тимот на Nike со Dri-FIT One женските хеланки и останете во движење. Спецификација: Женски хеланки - lifestyle Прилагодлив еластичен V-појас 2 скриени џебови Dri-FIT технологија Swoosh лого Леопард графика Машинско перење Состав: 79% полиестер, 21% еластин .
Подетално

Долгогодишниот фаворит, Dri-FIT One женските хеланки, пристигнаа во ново подобрено издание. Овие хеланки можете да ги носите за време на целодневните активности или после напорниот тренинг во теретана. Флексибилната непроѕирна ткаенина е мазна и мека, и ви овозможува потполна слобода на движење, а V-изразот околу половината на задната страна совршено се вклопува во вашата силуета и ја следи формата на телото, обезбедувајќи безбедносна поддршка при секое движење. Имаат два скриени џебови во зоната на појасот за сите потребни ситници. Технологијата Dri-FIT ж обезбедува удобност и го регулира потењето за време на тешките делови од тренингот. Впечатливиот леопард принт ќе се погрижи да бидете забележани каде и да се појавите. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и еластин. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero на Nike, чија цел е да се отстрани пластичниот отпад. Придружете се на тимот на Nike со Dri-FIT One женските хеланки и останете во движење.
Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Прилагодлив еластичен V-појас
 • 2 скриени џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого
 • Леопард графика
 • Машинско перење
 • Состав: 79% полиестер, 21% еластин
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош