Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT
Детски костим за капење
Код на производ:
(812881G698)
SPEEDO

SPEEDO DIGITAL THINSTRAP SWIMSUIT

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4-5Y 4-5г.
 • 6-7Y 6-7г.
 • 8-9Y 8-9г.
 • 2YRS 2YRS
 • 3YRS 3YRS
 • 4YRS 4YRS
 • 5YRS 5YRS
 • 6YRS 6YRS
 • 2-3Y 2-3Y
 • 3-4Y 3-4г.
 • 5-6Y 5-6г.
 • 7-8Y 7-8г.
 • 910Y 9-10г.
 • 1011 1011
 • 1112 1112
 • 1213 1213
 • 1314 1314
 • 1415 1415
 • 1516 1516
 • 1824 1824
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4-5Y 4-5г.
6-7Y 6-7г.
8-9Y 8-9г.
2YRS
3YRS
4YRS
5YRS
6YRS
2-3Y
3-4Y 3-4г.
5-6Y 5-6г.
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
1011
1112
1213
1314
1415
1516
1824
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош