Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
Детски тренерки
Код на производ:
(H57226)
adidas

adidas Badge of Sports

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORTS се комплет тренерки за девојчиња. Многу се удобни и лесни. Се состојат од горен и долен дел. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Познатите 3 adidas пруги доминираат во дизајнот и носат вистинска спортска елеганција. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Детски тренерки за девојчиња Состав: 100% рециклиран полиестер Дозволено е перење во машина за перење.
Подетално

adidas BADGE OF SPORTS се комплет тренерки за девојчиња. Многу се удобни и лесни. Се состојат од горен и долен дел. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Познатите 3 adidas пруги доминираат во дизајнот и носат вистинска спортска елеганција. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Детски тренерки за девојчиња
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош