Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM4673-407)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да изгледате како штотуку да сте излегле од патеката, скокнете во Nike Sportswear машките долен дел тренерки. Меката, плетена ткаенина ве одржува стоплени во ладни услови. Заострените ногавици со еластични манжетни ви даваат модерен и урбан изглед, додека страничните џебови ви нудат простор за складирање на вашите ситници. Nike Sportswear машките долен дел тренерки се направени од најмалку 75% рециклирана содржина. Спецификација: Модел: standard fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Заострени ногавици Еластични манжетни Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Ако сакате да изгледате како штотуку да сте излегле од патеката, скокнете во Nike Sportswear машките долен дел тренерки. Меката, плетена ткаенина ве одржува стоплени во ладни услови. Заострените ногавици со еластични манжетни ви даваат модерен и урбан изглед, додека страничните џебови ви нудат простор за складирање на вашите ситници. Nike Sportswear машките долен дел тренерки се направени од најмалку 75% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Заострени ногавици
 • Еластични манжетни
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош