Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
Код на производ:
(HF4184)
adidas

adidas Badge of Sports

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORTS е кошаркарски шорц погоден за активните денови на секој маж. Покажете се во најдобро светло со новите неодоливи adidas шорцеви. Прилагодена на секаков вид физичка активност, без разлика дали е на отворено или во затворен простор, AEROREADY технологијата за апсорпција ќе се погрижи да останете суви во текот на целиот тренинг. Фокусирани на функционалноста на спортските парчиња, тие повторно блеснаа во изработката, благодарение на процепите на нозете од двете страни, за да ја олеснат подвижноста и да помогнат во ефектот на самата активност, а имаат и предни џебови за складирање на неопходните работи.Спецификација: Машки кошаркарски шорцеви Предни џебови Еластичен појас со учкур Стандарден крој Лого на ногацицата Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas BADGE OF SPORTS е кошаркарски шорц погоден за активните денови на секој маж. Покажете се во најдобро светло со новите неодоливи adidas шорцеви. Прилагодена на секаков вид физичка активност, без разлика дали е на отворено или во затворен простор, AEROREADY технологијата за апсорпција ќе се погрижи да останете суви во текот на целиот тренинг. Фокусирани на функционалноста на спортските парчиња, тие повторно блеснаа во изработката, благодарение на процепите на нозете од двете страни, за да ја олеснат подвижноста и да помогнат во ефектот на самата активност, а имаат и предни џебови за складирање на неопходните работи.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорцеви
 • Предни џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Стандарден крој
 • Лого на ногацицата
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Машките шорцеви adidas PRO MADNESS SHR ќе ви помогнат да го пронајдете вашиот ритам. О...
  1.988 ДЕН
  Помош