Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR Originals
COLMAR Originals
COLMAR Originals
COLMAR Originals
Машка маица
Код на производ:
(7589R-6SH-01)
COLMAR

COLMAR Originals

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Colmar ORIGINALS е машка lifestyle маица со кратки ракави. Препуштете се на удобноста на памучниот материјал и лежерниот стил на Colmar маицата со кратки ракави. Тркалезната крагна зрачи со удобност, а стандардниот крој ви овозможува одличен изглед во секое време и во секоја прилика. Colmar Originals логото на централниот дел на маицата ја истакнува вашата оригиналност и фантастичен изглед. Таа е совршен избор и за активни денови и за поелеганет oufit. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Colmar лого.
Подетално

Colmar ORIGINALS е машка lifestyle маица со кратки ракави. Препуштете се на удобноста на памучниот материјал и лежерниот стил на Colmar маицата со кратки ракави. Тркалезната крагна зрачи со удобност, а стандардниот крој ви овозможува одличен изглед во секое време и во секоја прилика. Colmar Originals логото на централниот дел на маицата ја истакнува вашата оригиналност и фантастичен изглед. Таа е совршен избор и за активни денови и за поелеганет oufit.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Colmar лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 7517-6SH-99
  2.632 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 7527-6SH-68
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 7517-6SH-01
  2.632 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.290 ДЕН
  Помош