Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
COLMAR Swim
Код на производ:
(7248-7WV-552)
COLMAR

COLMAR Swim

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
COLMAR SWIM е машки шорц за капење, дизајниран да ги задоволи сите ваши барања. Облечете го за да уживате во целодневна удобност и комфор. Изработен е од еластична ткаенина која брзо се суши и на тој начин ја зголемува вашата удобност кога сте на базен или на плажа. Еластичниот појас со два учкури овозможува лесно персонализирање и додава удобност. Дискретното лого под левиот џеб јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој бренд. Практичните странични џебови и задниот џеб, кој е прицврстен со велкро лепенка, се тука за безбедно складирање на сите потребни ситници. Излезете од стереотипите на секојдневието и скокнете во удобноста на вашите COLMAR машки шорцеви и тргнете храбро и решително во новите летни авантури. Спецификација: Машки шорцеви за капење Заден џеб со велкро лепенка Странични џебови COLMAR лого Внатрешна мрежеста постава.
Подетално

COLMAR SWIM е машки шорц за капење, дизајниран да ги задоволи сите ваши барања. Облечете го за да уживате во целодневна удобност и комфор. Изработен е од еластична ткаенина која брзо се суши и на тој начин ја зголемува вашата удобност кога сте на базен или на плажа. Еластичниот појас со два учкури овозможува лесно персонализирање и додава удобност. Дискретното лого под левиот џеб јасно ја истакнува вашата лојалност кон овој бренд. Практичните странични џебови и задниот џеб, кој е прицврстен со велкро лепенка, се тука за безбедно складирање на сите потребни ситници. Излезете од стереотипите на секојдневието и скокнете во удобноста на вашите COLMAR машки шорцеви и тргнете храбро и решително во новите летни авантури.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Заден џеб со велкро лепенка
 • Странични џебови
 • COLMAR лого
 • Внатрешна мрежеста постава

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50 M
  52 L
  54 L
  56 XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви 7258-7WV-557
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви 7256-7WV-374
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви 7237-7WV-68
  3.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.990 ДЕН
  Помош