Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Szn
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HN4233)
adidas

adidas All Szn

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.998 ДЕН
Моментална цена
3.998 ДЕН
Моментална цена
3.998 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas All SZN долниот дел тренерки се дизајнирани за удобност во текот на целата година, без разлика дали сте физички активни или лежите на софата. Зграпчете го овој најнов adidas модел со опуштен крој и уживајте во мекоста на материјалот. Без разлика дали гледате филм или го шетате кучето за време на викендот, еден оваков модел одговара на сите потреби. Затегнете го појасот со учкур, нагласете го струкот и обезбедете си совршено вклопување. Страничните џебови ги одржуваат вашите раце стоплени во текот на студените денови. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук и на тој начин ја штитат нашата планета од загадување. Ти и adidas сте ист тим, за иста цел. Спецификација:Женски долен дел тренерки за секој денУчкур за прилагодувањеСтранични џебовиСостав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas All SZN долниот дел тренерки се дизајнирани за удобност во текот на целата година, без разлика дали сте физички активни или лежите на софата. Зграпчете го овој најнов adidas модел со опуштен крој и уживајте во мекоста на материјалот. Без разлика дали гледате филм или го шетате кучето за време на викендот, еден оваков модел одговара на сите потреби. Затегнете го појасот со учкур, нагласете го струкот и обезбедете си совршено вклопување. Страничните џебови ги одржуваат вашите раце стоплени во текот на студените денови. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук и на тој начин ја штитат нашата планета од загадување. Ти и adidas сте ист тим, за иста цел.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Учкур за прилагодување
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош