Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT
Детска маица
Код на производ:
(KRA213B803-Z2)

3 PCS PACK / BOYS T-SHIRT

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-6 5-6
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 1718 1718
 • 2Y 2Y
 • 4Y 4Y
 • 7-8Y 7-8Y
 • 910Y 910Y
 • 13Y 13Y
 • 1112 1112
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош