Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5129-100)
NIKE

NIKE W NSW FLC GX JGGR OPAL

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За оние моменти кога сакате да блеснете, но сепак да се чувствувате удобно, пристигна Nike Sportswear долниот дел женски тренерки. Инспириран од сјајот и структурата на опал, блескавата ткаенина им дава сјај на заоблените панели на нозете. Лежерен крој со опуштен струк и зони во пределот на бутовите, овозможува пријатно чувство при целодневно носење. Трослојното Swoosh лого додава сјај и впечатлив изглед на овој долен дел. Чувствувајте се удобно и бидете забележани каде ѝ да одите во Nike Sportswear женскиот долен дел тренерки. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Опуштен oversize крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Swoosh лого Дозволено е перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

За оние моменти кога сакате да блеснете, но сепак да се чувствувате удобно, пристигна Nike Sportswear долниот дел женски тренерки. Инспириран од сјајот и структурата на опал, блескавата ткаенина им дава сјај на заоблените панели на нозете. Лежерен крој со опуштен струк и зони во пределот на бутовите, овозможува пријатно чувство при целодневно носење. Трослојното Swoosh лого додава сјај и впечатлив изглед на овој долен дел. Чувствувајте се удобно и бидете забележани каде ѝ да одите во Nike Sportswear женскиот долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Опуштен oversize крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Swoosh лого
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош