Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
NIKE Air Dri-Fit Swoosh
Спортски градник
Код на производ:
(DM0643-010)
NIKE

NIKE Air Dri-Fit Swoosh

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со високиот отвор и широките ремени, Nike Air Dri-FIT Swoosh женскиот градник обезбедува цврсто вклопување, поддршка и сигурност додека трчате или вежбате активно. Мазната, лесна ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви, додека прозрачната мрежа ви овозможува да се чувствувате свежо во текот на целиот тренинг. При секое истегнување, скокање или свиткување - знајте дека имате поддршка. Спецификација: Женски градник за тренинг Модел: tight fit Мека еластична лента на долниот отвор Dri-FIT технологија Перење во машина за алишта Материјал: 88% полиестер / 12% спандекс.
Подетално

Со високиот отвор и широките ремени, Nike Air Dri-FIT Swoosh женскиот градник обезбедува цврсто вклопување, поддршка и сигурност додека трчате или вежбате активно. Мазната, лесна ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви, додека прозрачната мрежа ви овозможува да се чувствувате свежо во текот на целиот тренинг. При секое истегнување, скокање или свиткување - знајте дека имате поддршка.
Спецификација:

 • Женски градник за тренинг
 • Модел: tight fit
 • Мека еластична лента на долниот отвор
 • Dri-FIT технологија
 • Перење во машина за алишта
 • Материјал: 88% полиестер / 12% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош