Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
NIKE Sportswear Essential Collection
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4089-397)
NIKE

NIKE Sportswear Essential Collection

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential Colletion се долен дел женски тренерки кои се чини дека се создадени само за вас. Изработени се од густо, ситно брусено руно во опуштен крој, обезбедувајќи топлина и удобност во текот на денот.. Еластичниот појас ви помага да ги прилагодите овие тренерки на вашиот струк и ви даваат чувство на удобност при движење. Овој модел се одликува со предни џебови и извезено Swoosh лого на левата ногавица. Направени се од голем процент на памук и лесно се одржуваат. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овие тренерки се разноврсно парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации.Спецификација: Женски долен дел тренерки Предни џебови Еластичен појас Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential Colletion се долен дел женски тренерки кои се чини дека се создадени само за вас. Изработени се од густо, ситно брусено руно во опуштен крој, обезбедувајќи топлина и удобност во текот на денот.. Еластичниот појас ви помага да ги прилагодите овие тренерки на вашиот струк и ви даваат чувство на удобност при движење. Овој модел се одликува со предни џебови и извезено Swoosh лого на левата ногавица. Направени се од голем процент на памук и лесно се одржуваат. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овие тренерки се разноврсно парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Предни џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош